Choď na obsah Choď na menu
 

 
OHL začína 3.ročník pravidelným turnajom všetkých mužstiev.OHL sa zúčastnia mužstvá pôsobiace v oblasti od Rybiek po Popudinské Močidlany, ktorých jadro tvoria hráči hrajúci futbalovú ligu. Záujem o hokejbalovú ligu pretrváva aj v tomto ročníku a po dohode kapitánov mužstiev a organizátora OHL ŠK Lopašov sa počet účastníkov v tomto ročníku zatiaľ nebude rozširovať. V tomto ročníku predpokladáme rekordný počet hráčov cca. 150. Víťaz základnej časti získa pohár, prvých 6mužstiev postupuje do play-off a mužstvá na 3 až 6mieste sa stretnú v malom semifinále a ich víťazi sa stretnú z 1 a 2 mužstvom tabuľky. Po dobrej skúsenosti z minulého roka sa opäť budú voliť All-star mužstvá, ktoré sa stretnú v exhibičnom zápase. Po skončení ligy bude opäť pripravené ukončenie a vyhlásenie výsledkov. Organizátorom OHL je Športový klub Lopašov a všetky zápasy sa odohrajú na miestnom multifunkčnom ihrisku.

Rozlosovanie tretieho ročníka OHL si mozete stiahnut tu.

Kompletnú súpisku pre tento ročník si možete stiahnuť tu.

ALL STAR

Play OFF

Bodovanie v Play OFF

Pravidla OHL

Tabuľka OHL

Bodovanie OHL

Výsledky zápasov OHL