OnePlus 8 9 Pro Bezdrôtovej Nabíjačky Rýchlo Deformácii Poplatok 50 Bezdrôtový Qi Nabíjací Dok Kompatibilita EPP 15W/ BPP 5W Bezdrôtové Nabíjanie

OnePlus 8 9 Pro Bezdrôtovej Nabíjačky Rýchlo Deformácii Poplatok 50 Bezdrôtový Qi Nabíjací Dok Kompatibilita EPP 15W/ BPP 5W Bezdrôtové Nabíjanie

Nový produkt

€49.04

€81.74

-40%

Znížená cena!

Detaily

OnePlus Deformácii Poplatok 50 Bezdrôtová Nabíjačka

Compatibily:

50W Deformácii Režime Nabíjania: OnePlus 9 Pro

30W Deformácii Režime Nabíjania: OnePlus 8 Pro

15W Deformácii Režime Nabíjania: OnePlus 9

Tech Specs

Rozmery: 89*70*118mm

Hmotnosť: 180 g

Materiál: PC

Vstup: 5V⎓4A 9V⎓2A 10V⎓6.5 A 20V⎓3.25 Max

Výkon: 50W Max

50W Max

Plne poplatky vaše OnePlus 9 Pro od 1% do 100% len za 43 minút.

Bezdrôtové Čchi-nabíjanie

Poslanecký klub EĽS podporuje 15W/ BPP 5W bezdrôtové nabíjanie.

Horizontálne a vertikálne nabíjania

Dual-coil systém nabíjania umožňuje nabíjanie telefónu, ak sú umiestnené buď vertikálne alebo horizontálne.

Ultra-short nabíjania čas odozvy

Položte telefón na nabíjaciu základňu a začne nabíjanie takmer okamžite – za menej ako jednu sekundu.

Tichý Režim

Keď Tichý Režim je aktívny, výkon (nižšie 15W) a rýchlosť ventilátora je znížená, aby emitovaného hluku nižšie 23dB, ako aj zníženie jasu indikátor.

Môže byť vypnutý, pričom časový interval nastavený (predvolené 24:00 do 06:00).

Prostredníctvom učenia sa od používateľa návyky, nabíjačky sa prispôsobuje automaticky zadajte tichý režim počas hodín, keď je to normálne, nie v použitie.

Nízka hlučnosť

Štandardný režim: <32dB v rozmedzí 30 cm

Tichý režim: <23dB v rozmedzí 30 cm

Nabíjanie pomocou ochranného puzdra

Môže dosiahnuť maximálny výkon s ochranným prípadoch

V Rubrike

OnePlus Deformácii Poplatok 50 Bezdrôtová Nabíjačka 1 x

OnePlus Deformácii Poplatok Typ-C na Typ-C Kábel (100 cm) x 1

Používateľská Príručka x 1

Informácie o bezpečnosti a Zárukách x 1

To je 50 Bezdrôtovú Nabíjačku a Typ C Typ-C Kábel, takže môžete použiť to, aby sa vaše nabíjačky.

Poznámky

*Všetky plnenie údajov pochádza z OnePlus Laboratórium, nájdete konkrétny produkt.Skúšobné podmienky: Keď jeho výkon batérie je 1%, OnePlus 9 Pro je nabitý v prostredí s okolitej teplote 25 °C pomocou adaptéra a dátový kábel, že podpora 65W PD protokol a vyššie.Nabíjanie rýchlosť OnePlus Deformácii Poplatok 50 Bezdrôtovej Nabíjačky sa môže líšiť v závislosti na tom, ako sa zariadenie používa, plnenie podmienok a iných faktorov.

*Maximálny nabíjací výkon bezdrôtovej Deformácii Poplatok je ovplyvnená maximálny príkon mobilného telefónu.

*S cieľom dosiahnuť maximálny nabíjací výkon 50W, prosím, použite OnePlus mobilné telefóny, ktoré podporujú 50W plnenie, ako aj nabíjačky a dátových káblov od iných značiek, ktoré podporujú 65W PD protokol a vyššie.To môže poskytnúť OnePlus 9 Pro s maximálnou bezdrôtový nabíjací výkon 50W a poskytnúť OnePlus 8 Pro s maximálnou bezdrôtový nabíjací výkon 30W.

*Pri nabíjaní, položte telefón v centre bezdrôtové nabíjanie base (vertikálne alebo horizontálne) na zabezpečenie bežnej Deformácii Poplatok.

*Na OnePlus Deformácii Poplatok 50 Bezdrôtová Nabíjačka môže poskytnúť až 15W nabíjania pre Qi EPP certifikované mobilné telefóny a inteligentné zariadenia.To môže poskytnúť až 5W nabíjania pre Qi BPP certifikované mobilné telefóny a inteligentné zariadenia.Aktuálne nabíjací výkon sa môže líšiť v závislosti od špecifikácií adaptér a dátový kábel používaný.

*Podporuje až 15W nabíjania v Spaním režime a až 50W v iných režimoch.

*Vzhľadom na použitie vzduchom chladený odvod tepla technológie, mierny hluk ventilátora a kúrenie-up počas používania sú normálne.

*Ak ochranné prípade sa používa, aby sa ubezpečil, že jeho hrúbka nepresahuje 2 mm a ktorý má hladký povrch a neobsahuje žiadne kovové časti.Použitie oficiálny OnePlus ochranné prípade je odporúčané.Nabíjanie rýchlosť a nabíjací výkon sa môže líšiť pri použití ochranného puzdra v závislosti od faktorov, ako sú skutočné použitie mobilného telefónu a teploty okolia.Je potrebné zabezpečiť,, že nie sú žiadne kovové predmety, medzi povrchy bezdrôtovú nabíjačku na mobilný telefón.Kovové predmety, ktoré môžu byť detekované obsahovať mince, kľúče, kreditné karty a tak ďalej.Odstránenie povedal objekty bude zabezpečovať ochranu oboch nabíjačky a nabíjanie zariadenia.

*Pri nabíjacej základne uznáva abnormality, ako sú kovové predmety, indikátor zmení farbu na červenú vyslať varovný a potom automaticky preruší napájanie.

*Produkt obrázky sú len pre referenčné účely, nájdete konkrétny produkt.Niektoré špecifikácie výrobku a popis sa môžu zmeniť v dôsledku výmeny dodávateľ, alebo z iných dôvodov.Nájdete konkrétny produkt.

* * Uvedené údaje sú získané z testovania vykonáva a z nášho vlastné laboratórium, dodávateľov, a špecifikácie návrhu.Skutočný výkon sa môže mierne líšiť v závislosti od verzie testu verziu softvéru a osobitné testovacie prostredie.

Štítky: 40w nabíjačku huawei, nabíjačka deformácii, sasung fast charger, infinix poznámka 5 telefón, slúchadlá oneodio, multi adaptér nabíjačky, xiao m3, oneplu, 200w nabíjačky, oneplus 6 pro.

Tabuľka dát

Certifikácie Kvality Žiadne
Číslo Modelu OnePlus Deformácii Poplatok 50 Bezdrôtová Nabíjačka
Názov Značky Oneplus
GaN No
Zdroj Napájania A. C. Zdroj
Výstupné Rozhrania Žiadne
Druh Plochu
Pôvod CN(Pôvodu)
Uplatňovať Rýchle Nabitie Protokolov Iné
Max. Výstupný Výkon Maximálne 45 w

Napísať recenziu

OnePlus 8 9 Pro Bezdrôtovej Nabíjačky Rýchlo Deformácii Poplatok 50 Bezdrôtový Qi Nabíjací Dok Kompatibilita EPP 15W/ BPP 5W Bezdrôtové Nabíjanie

OnePlus 8 9 Pro Bezdrôtovej Nabíjačky Rýchlo Deformácii Poplatok 50 Bezdrôtový Qi Nabíjací Dok Kompatibilita EPP 15W/ BPP 5W Bezdrôtové Nabíjanie

OnePlus Deformácii Poplatok 50 Bezdrôtová Nabíjačka Compatibily: 50W Deformácii Režime Nabíjania: OnePlus 9 Pro 30W Deformácii Režime Nabíjania: OnePlus 8 Pro 15W Deformácii Režime Nabíjania: OnePlus 9 Tech Specs Rozmery: 89*70*118mm Hmotnosť: 180 g Materiál: PC Vstup: 5V⎓4A 9V⎓2A 10V⎓6.5 A 20V⎓3.25 Max Výkon: 50W Max 50W

Súvisiace produkty: