Sexy Backless List Pobočky Kvetinový Ohlávka Čipky Podväzkové Podväzkový Pás Sexy Body Catsuit Bielizeň Hot Predaj Crotchless Jumpsuit

1Pcs* Bielizeň (NIE vrátane)

Materiál:Polyester, Spandex,Nylon

Veľkosť: fit väčšina ľudí(majú pružnosť)

vhodné pre hip o 90-104 cm ,

pás o 58-79 cm ,

poprsie o 86-102cm.

Package:

Nezávislé jednoduché balenie(funkcie opp taška a jeden sexy body ), Č shell balenie.

Sexy body nezahŕňa Remeň nohavice, náušnice a iné príslušenstvo.

Ako pranie:Ručné pranie za Studena

Funkcie:

1.Dať vaše telo v úplne uvoľnený stav, vysoká pružnosť pásu.

2.Ultra hladký na dotyk pocit, každý starostlivý dizajn úvahy.

3.Šaty sú tak flexibilné

4.Zobraziť vašu postavu dokonale, Slúžiť ako odev a tiež stimulative sex kit pre sexuálny život párov.

Informácie o produkte:

Sezóna:Všetky ročné obdobia

Pohlavie:Ženy

Príležitosti:Domov, Hotely, Kluby, Nočné Kluby, Bary

Materiál:Spandex

Štýl:Príležitostné,Sexy

Veľkosti:Veľkosti Zadarmo

Poznámka:

1.Ak máte akékoľvek otázky, nás prosím kontaktujte, Sme čestní a pracovitých robotníkov, pre vás z Číny poslať lacné produkty.Určite sa budú riešiť v prvom čas.Prosím, verte nám, prvotriedne služby, lacné produkty.

2.Poštovné a starnutie:tovar je potrebné 15-60days ruky,čakajte prosím trpezliví.Ak si stále nie dostávať tovar po 60 dní alebo máte akýkoľvek problém s našimi handričkou,prosím, kontaktujte nás a nenechávaj nás zlé chvály a spory,budeme vyriešiť váš problém na prvýkrát.

Štítky: otvorené rozkroku, crotchless spandex, crotchless, garter latex, otvorené prst pantyhose, crotchless nylon, vidieť cez pánty pre dámy, zadok pad, čipky pantyhose, crotchless pantyhose.

Číslo Modelu M-0740
Štýl 7 Odev Oka
Názov Značky shengrenmei
Štýl 9 Spodná Bielizeň Crotchless