Svetovej Vojny Zrúcaniny Dom na Piesku Tabuľka Model Súpravy 1/35 Wargame Diorama

Popis:

Na Mierke 1/35 Ruiny Domu Zápas s Váš Piesku Tabuľka Budovy Wargame Scény.

Vhodné /35 Rozsahu Dioráma Model.

Ideálne pre HOBBY Hobby a Fanúšikov.

Tabuľka Veľkostí:

Package: 23.7x23.2x6.2 cm / 9.33x9.13x2.44inch.

Balenie Obsahuje:

2 Kusy Dreva Modely Súpravy Dom

6 Ks Penových Modelov Súpravy Dom

Štítky: diorama, ženy živice obrázok 135, 135 model, herbarium, tuskmodel, tamiya tt02, shikamaru, diorama auta, cast wargames, hviezda vojny.

Pohlavie Unisex
Názov Značky MagiDeal
Certifikácia Žiadne
Druh Dom