2 Pack pre PS4 Radič Wall Mount pre Slúchadlá, Stand Headset Držiteľ Háčik Stojanom pre Herný Ovládač, Káble, Tlačítkový, Dáždnik,

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Otvoriť Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; color: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #produktu-desc { width: 100%; height: 209px; } #popis { width: 100%; height: 50%; } #detaily { width: 100%; height: 50%; } .ui-box-hlava { height: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; text-anchor: dediť; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-box-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; } NAJNOVŠÍ DIZAJN: Špeciálne navrhnuté pre PS4 ovládač, Nintendo, väčšina herné konzoly controllersto, poskytovať najlepšie ukladací priestor pre váš gamepad, vytvoriť svoj vlastný herný priestor a atmosféru.

VYSOKO KVALITNÉ MATERIÁLY: ABS plast, non-jedovaté a neškodné, s super-lepidlo, vydrží až 1,5 kg/3.3 lb hmotnosť.High-grade vzhľad, a ovládači je vynikajúci zápas.

VIACNÁSOBNÉ POUŽITIE: Vhodné pre herné ovládače, slúchadlá, fotoaparáty, dáždniky, batohy, dátové káble, atď.Prosím, skontrolujte si veľkosť visí položky, aby sa zabezpečilo, že naše zátvorkách sú kompatibilné.

ŠIROKO POUŽÍVANÉ: Takmer môžu inštalovať kdekoľvek - v kuchyni, kúpeľni, spálni, atď.Masívneho dreva na stenu, hladké dlaždice, sklo môže byť použitý, ukladanie a decorationing priestor pre vás.

Inštalácia Kroky:

1. Otrite čisté steny

2. Odstráňte ochranný film lepidla

3. Vylúčiť vzduchu lepidla

veľkosť:38*36*26 mm

Materiál:plast

farba:white/black

Obsah Balenia:

2 * Rukoväť držiak

3 * lepidlo

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Štítky: ovládanie ps5, ovládanie ps4, medi pre slúchadlá, stand, cronus, ps4 stojan, ps4 radič analógový stick senzor, ps4 tesnenie, lampa playstation, nos gumy, batéria pre ps4 radič.

Názov Značky haweel
S USB -
Číslo Modelu -
Kompatibilné Značka/Model Žiadne

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Otvoriť Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun, 宋体 ; line-height: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; color: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #produktu-desc { width: 100%; height: 209px; } #popis { width: 100%;