Nové Srdce Tvar Bezbolestná epilácia, Depilácia Hubky obojstranná Podložka Voskovanie, Leštenie Tváre, Ramena, Nohy, Vlasy Removal Tool

Vlastnosti: veľmi roztomilý malý vec, bezpečnosti, nie ublížiť pokožky.Obojstranný dizajn s rôznymi funkčnými.Na jednej strane ružová môžete odstrániť nežiaduce chĺpky aj chorým, alebo jemné vlasy.Na druhej strane zelenej môžete hladkú pokožku alebo eliminovať vo veku alebo hrubé cutin z tela a kĺbov.To môže byť znovu, po umytí vodou môžu byť špinavé.Nepoužívajte alkalické čistiace rozpúšťadlo, ovplyvniť výsledky kvapky.Popis : Vhodný pre tvár, podpazušie, ruky a nohy.Zásadou je, že prvá zem, prejdite na vlasy, ukončiť priamy holenie dochádzky nové dlhosrstý dlho zahustiť tvrdo!Priateľské k pokožke pena je materiál, veľmi mäkké, odstránenie ochlpenia bez bolesti kvapky, potrebujú rodičov, ktorí trpezlivo leštené (kruhy) môžete počúvať hudbu pri sledovaní TELEVÍZIE, pri brúsení, normálne je 5-10 minút leštené vzhľad v jednej pozícii môže byť odstránený, telo, vlasy.Špecifikácie : Tvar: Srdce, Materiál: Hubky Veková Skupina: Dospelí Veľkosť: 94*90*20 mm Balík v cene: 1 x Odstránenie Chĺpkov Hubky Poznámky : Vzhľadom k rozdielu medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky.Zaručujeme štýl je rovnaký, ako je uvedené na fotkách.

Štítky: bezbolestné vosk, nigéria vosk, hitarget vosk, modrá vosk, cool vosk, sójový vosk, mäkký vosk, textílie vosk, candelilla vosk, holandskú vosk.

Osobitný Účel Kozmetika No
Tvar Srdce