Toto je Moje Čítanie Deku, Aby sa moja Dcéra/Manželka/Syn/Grilfriend Zime Teplé Mäkké Hodiť Deka Na Posteľ, Gauč Prikrývky Dropship

Členenie položka opis

Materiál Sherpa Deka Dvojité Zahusťovanie Flanelové Deka Tenké 100% zbrusu nový a vysoko kvalitné Funkcie: Odpoveď:Vyrobené z vysoko kvalitné flanelové materiál, Ľahký ,teplé, priedušný,super mäkké ,hebké a trvanlivé.B:k dispozícii Veľkosti ,účinne koordinovať táto deka izba s rôznymi nastavenie výberom rôznych veľkostiach.C:To bude perftct voľbou pre cudding s rodinou a zároveň dostať šálku kávy a sedenie pred televízorom alebo si ho na posteľ,aj ako ideálny spoločník a zároveň má pohodlný nap v práci s naším super útulný deka D:To super mäkké flanelové deka je určená pre hĺbavé starostlivosť osobný darček pre dcéru forma otec a mama, zámerom táto deka je nielen priniesť teplo, ale aj priniesť úsmev ,odvahu a pocit lásky Fleece Deka len,iné príslušenstvo demo na obrázku nie je includeed.Veľkosť 100x150cm/39x59inch 480g Pre Deti 130x150cm /51x59inch 630gFor Dieťa 140x180cm /55x71inch 800 g Pre Dieťa 150x200cm /59x78inch 960g Pre Dospelých 150x220cm /59x86inch 1056g Pre Dospelých Poznámka: Č maloobchodných balíkov Pls povoliť 1-4cm chyba kvôli ručné meranie pls uistite sa, že vám nevadí, než si kúpite.V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory,obrázok sa nemusí odrážať actural farbu položky, Thanke ste mimochodom ,ak sa vám páči náš obchod,pls pridať náš obchod do obľúbených obchodov.Môžete si naše Nové Príchodu a Zľavy informácie v čase.

Štítky: prikrývka, vankúš, elf fantasy, 3d nastaviť posteľ, harri, deka dekor, posteľ pokemon, posteľ kovov, yimaoc, dekor harry potter, pohodlie.

Číslo Modelu Muž Deka
Sezóna Jarné/Jesenné
Materiál Mikrovláknovú Textílie
Hmotnosť 300g