2021Hot Predaj 1 Rolka 12"x12' Vinyl Prenos Tepla Žehlička Na DIY Odev Film Cricut Siluetu Paper Art Domov DIY Nástroj Dropshipping

1 Role Vinyl Prenos Tepla Žehlička Na DIY Odev Film Siluetu Paper Art

Produkt predajné miesto:

materiál, ktorý prichádza na jasné podkladový papier s vynikajúca rozmerová stabilita a veľmi dobrá na rezanie aplikácie vlastnosti.Ľahko sa aplikuje najlepšie pre Cricut Siluetu Portrét a všetky ostatné die-cut rezacie stroje Vhodné pre Žehlička Na Prenos Stroje tepla stlačte stroj aj doma železa.

Počkajte 24 hodín pred prvým čas umyť.Prenos Tepla vinyl je veľmi flex úsek odolné.Svoje návrhy budú udržiavať rovnakú farbu aj po 50 umývanie cyklov, č fade, č peel & žiaden crack.

Naše prenos tepla vinyl roll vyrobené s novým, super tenký materiál, ktorý sa ľahko a pohodlne strihať do rôznych veľkosť výtvarných návrhov alebo logá alebo písmená, pridať viac možností a časy navrhovanie.Premium veľkosť pre viac zábavy.

PU Prenos Tepla Vinyl je vyrobené z vysoko kvalitnej eko-šetrné polyuretánu s pružnosť a mäkkosť.Hrúbka materiálu je veľmi tenké, ľahké zvládnuť v porovnaní s inými značkami, tak jednoduché pre začiatočníkov zákazníkov používať.Eko-šetrné a bezpečné nosenie.

Popis:

Materiál: vinyl HTV

Veľkosť: 12in x 12in

Ako Používať

① Vytvoriť si dizajn

②Cut s leskom stranou NADOL a duller späť na HTV vinyl smerom nahor

③ Burín preč prebytočnú vinyl, takže váš návrh na podkladový papier

④ Tepla stlačte na 320°C (160°C) 10 - 15 sekúnd) a STUDENEJ kôry.Ak používate domácu železa, stlačte ho s pevnou tlak

⑤ Šupkou podkladový papier cold, ak oblastiach dizajn výťah po aplikácii, urobiť krok 4 znova

Package Zahrnuté:

1 Role Prenos Tepla Vinyl

Štítky: cricut radosť lames, cat eye nechtov, dolar, cricut maker, gold list papiera, papierový zápisník, tabuľa roll, HTV, pu vinyl, cricut vinyl.

Druh Vinyl Prenos Tepla Žehlička Na DIY Odev Film Siluetu Papier
Package 1 Role Prenos Tepla Vinyl
Farba Červená
Použitie OBLEČENIE