Choď na obsah Choď na menu
 

 




 Záhorácky pohár majstrov 2011 vylosovanie

 

 A
 B
 1. Tajfún Senica
 1. Clehajtra Skalica
 2. Blackhawks Skalica
 2. Baróni Senica
 3. Barca Lopašov
 3. HbK Chropov
 4. Mona Radošovce
 4. HbK Oreské

 Sobota :

 9:00 Tajfún Senica
6 : 1 
 Mona Radošovce 
Šimek T. 3x, Vereš M. 2x, Šimek E. = Mihálik P.
 9:40 Baróni Senica              
0 : 6
HbK Oreské
Haraksim J. 3x, Vanek E., Štefka J., Kralovič L.
 10:20 Barca Lopašov
6 : 1
Blackhawk Skalica
Bilovský V. 3x, Vach L. 2x, Vach V. = Šipold
 11:00 Clehajtra Skalica
2 : 1
HbK Chropov
Konečný 2x = Orth P.
 11:40 Tajfún Senica
7 : 1
Barca Lopašov
Galbavý P. 2x, Vereš M. 2x, Šimek E., Šimek T., Jakub D. = Kralovič R.
 12:20 HbK Chropov
5 : 1
Baróni Senica
Vanek 2x, Polák, Ilčík, Bolebruch = Štefek J.
 13:00 Blackhawks Skalica
1 : 6
Mona Radošovce
Dúbravka = Ivánek 2x, Mihálik M., Pekar V., Krutý T., Rajčák T.
 13:40 Clehajtra Skalica
2 : 5
HbK Oreské
Konečný 2x = Zeman 2x, Mikuš, Štefka, Vanek
 15:20 Mona Radošovce
2 : 3
Barca Lopašov
Mihálik M., Mihálik P. = Paták 2x, Vach V.
 16:00 HbK Chropov
3 : 1
HbK Oreské
Vanek F. 2x, Bolebruch = Štefka J.
 16:40 Blackhawks Skalica
0 : 11
Tajfún Senica
Vereš M. 5x, Galbavý P. 2x, Jakub D. 2x, Šefčík P., Šefčík J., Londarev I.
 17:20 Baróni Senica
5 : 3
Clehajtra Skalica
Štefek 3x, Kutálek 2x = Polach, Babiar, Šimek
 
Nedeľa :
 Štvrťfinále
10:00 Tajfún Senica
5 : 4
Clehajtra Skalica
Galbavý P. 2x, Jakub D. 2x, Šefčík P. = Kajba 3x, Konečný
10:45 HbK Oreské 6 : 1 Blackhawks Skalica
Štepanovský Mar. 2x, Štepanovský Mar. 2x, Kralovič O., Hrbatý L. = Šimek  
11:30 HbK Chropov
6:5sn
Mona Radošovce         
    Polák 2x, Lorenc 2x, Ilčík = Miklík 2x, Ivánek, Krutý T., Pekar
Rozhodujúci samostatný nájazd premenil v 10 sérii Bolebruch
12:15 Barca Lopašov 8 : 2 Baróni Senica
Paták T. 3x, Vach L. 2x, Vach V., Valúch R., Pelikán M. = Kutálek M., Štefek   
Semifinále
 13:00 Tajfún Senica
6 : 2
HbK Chropov
Londarev I. 2x, Šimek E., Šefčík J., Galbavý P., Vereš M. = Remešic, Tomša
 13:45 HbK Oreské
4 : 3
Barca Lopašov
Štefka J. 2x, Vanek E., Kralovič o. = Vach V. 2x, Vach L.   
o 3. miesto
14:30  HbK Chropov 3 : 1
Barca Lopašov
Bolebruch, Kucharič, Tomša = Vach L.   
FINÁLE
 15:00  Tajfún Senica
7 : 2 HbK Oreské
Šefčík P. 3x, Galbavý 2x, Vereš, Vyleta = Hrbatý L. 2x

Najlepší strelec   :  Vereš Miro -Tajfún Senica 11gólov
Najlepší brankár :  Boťánek Zdeno - HbK Oreské