Choď na obsah Choď na menu
 

 




Záhorácky pohár majstrov 2010 vylosovanie


 Skupina A
 Skupina B
 Tajfún Senica
 Adidas Skalica
 Clehajtra Skalica  Káčeri Senica
 Buldoci Gbely  Natabak Vieska
Mona Radošovce  Chropov
  Barca Lopašov  Ravens Lopašov

 
Rozpis zápasov si môžete stiahnuť tu.

 

Skupina A
Barca Lopašov  1 : 5 Tajfun Senica
Pelikán M. = Surový, Šefčík P., Rusnák E., Šúrek, Vyleta
Mona Radošovce  1 : 2  CHT Clehajtra Skalica
Madák A. = Stachovič Martinusík
Buldoci Gbely  1 : 6  Tajfun Senica
Vach V. = Surový 2x, Londarev 2x, Vyleta, Šúrek
 Barca Lopašov  1 : 4  Mona Radošovce
Paták T. = Mihálik M, 2x, Plačko, Pekar V.
 CHT Clehajtra Skalica  2 : 0  Buldoci Gbely
Babiar, Martinusík
 Tajfun Senica  4 : 0  Mona Radošovce
Šúrek M. 2x, Ševčík P., Vyleta R.
Mona Radošovce  5 : 3  Buldoci Gbely
Plačko, Mihálik M., Krutý, Pekar O. 2x = Majda, Vach, Dvorák
Barca Lopašov  2 : 4  CHT Clehajtra Skalica
Paták 2x = Polach, Černek 2x, Baláž
 CHT Clehajtra Skalica  1 : 5  Tajfun Senica
Baláž = Macháček 2x, Galbavý 2x, Šúrek M.
 Barca Lopašov  5 : 1  Buldoci Gbely
Mokrohájský 2x, Formánek, Praskač S., Pelikán = Majda M.
Skupina B
 Ravens Lopašov  4 : 7  Adidas Skalica
Vašíček, Haraksim, Ilčík, Romančík = Gula 3x, Trnovec 2x, Bolebruch, Boťánek
 Chropov  4 : 2  Káčeri Senica
Volek R., Bolebruch, Božek P., Orth O. = Šimek, Vereš
Natabak Vieska  2 : 4  Adidas Skalica
Mikula J., Mikula F. = Krídl, Trnovec, Bene, Gula M.
Ravens Lopašov  3 : 5  Chropov
Vanek E., Valúch R., Romančík = Špaček P.,Vávra V., Miklovič, Bolebruch, Orth O.
 Natabak Vieska  1 : 2  Káčeri Senica
Procházka P. = Šimek R. 2x
 Adidas Skalica  5 : 3  Chropov
Gula M. 2x, Mikúš, Krídl, Boťánek = Bolebruch 2x, Miklovič
 Chropov  2 : 5  Natabak Vieska
Bolebruch 2x = Procházka 2x, Mikula Jur. 2x, Mikula Fero
Ravens Lopašov  1 : 2  Káčeri Senica
Perička T. = Janík, Kajba
 Káčeri Senica  3 : 7  Adidas Skalica
Škadra 2x, Vereš R. = Bena, Sofka T., Válek, Trnovec, Gula, Baránek, Krídl
 Ravens Lopašov  1 : 3  Natabak Vieska
Korčák = Procházka 2x, Sobol

 

 1. Štvrtfinále
 Tajfun Senica
 5 : 3
 Káčeri Senica
Surový 2x, Macháček, Galbavý, Šúrek = Vereš M. 2x, Vereš R.
 2. Štvrtfinále
 Adidas Skalica
 5 : 1
 Barca Lopašov
Sofka 3x, Baránek 2x = Mokrohajský
3. Štvrtfinále
 Clehajtra Skalica
 2 : 0
 Chropov
Polach, Kovalovsky
4. Štvrtfinále
 Natabak Vieska
 8 : 3
 Mona Radošovce
 Procházka 5x, Lorenz 2x, Sobol = Polák L., Krutý, Šánik I.
Semifinále
 Adidas Skalica
 1 : 5
 Clehajtra Skalica
Krídl = Martinusík 3x, Kovalovský 2x
Tajfún Senica 4 : 1 Natabak Vieska
Macháček 3x, Galbavý = Procházka
Finále
Clehajra Skalica 3 : 2sn Tajfún Senica
Polach, Baláž, Rozhodujúci nájazd premenil Martinusík  = Galbavý, Macháček