Choď na obsah Choď na menu
 

 
Dňa 12.4. 2008 o 18:00 usporiadal športový klub Lopašov exhibičný hokejbalový zápas  ALL Star Game  medzi výberom „All Star A“ a výberom „All Star B“ pričom  boli doplnený hráčmi z„All Star C“. Tieto výbery určili kapitáni mužstiev.

          ALL STAR

Obrázok

 

All Star A - Baláž Andrej - Ravens,
obrana- Pelikán Maroš - Barca, Bilovský Vlado - Ravens,
útok - Šefčík Peter - Častkov, Hrbatý Lukáš - Ravens

 

All Star B – Papp Patrik - Barca,
obrana- Štefka Ján - Ravens, Volek Rado - Vieska,
útok – Šimek Roman - Častkov, Stúpal Anton - Chropov

 

All Star C – Hyža Miroslav - Častkov,
obrana- Kudláč Peter - Vieska, Volek Martin - Chropov,
útok – Formánek Peter - Barca, Kralovič Rado - Barca

 

Zápas skončil zaslúženou remízou 10:10, diváci videli pekný kombinačný hokejbal, ktorému nechýbala ani patričná tvrdosť – samozrejme všetko prebiehalo v duchu fair play. V prvej prestávke sa konali samostatné nájazdy, ktorých víťazom sa stal Šefčík Peter. V druhej prestávke sa uskutočnila dovednostná súťaž – streľba na presnosť. Jej víťazom s jedným presným zásahom sa opäť stal Šefčík Peter.

Potom sa všetky mužstva odobrali do KD v Lopašove na vyhlásenie výsledkov  a ukončenie ligy . 

 

 ALL STAR A

Obrázok
 

 

                                                                                                                                           
ALL STAR B 

Obrázok

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ALL STAR C

Obrázok