Choď na obsah Choď na menu
 

 




Play Off 2015 / 2016

MAJSTER LIGY   HbK ORESKÉ

 

  2 FINÁLE  - 0:2
  Častkov (3) 6 : 8   HbK Oreské (1)
Černek M. 2x, Otrísal P. 2x, Ilčík J. 2x = Kralovič O. 2x ,
Hrbatý A., Vanek E., Mach A., Korčák R., Mikúš V., Hrbatý L

 

 1 FINÁLE  - 1:0
  HbK Oreské (1) 5 : 4sn   Častkov (3)
Štefka J., Štepanovský M., Hrbatý L., Zeman F. =
Rehuš V., Otrísal P., Ilčík J., Vančík P.
Rozhodujúci samostatný nájazd premenil Hrbatý A.

 

  o 3. miesto
  Lopašov (2)  7 : 14  Vieska (4)
Šimek E. 3x, Bederka A. 2x, Zimka R., Šimek R. = 
Drgon R. 3x, Patinka M. 3x, Prokeš Z. 2x, Volek M. 2x, 
Kudláč P., Volek R., Kolínek J., Mikula F.

 

 
  1. Semifinále - stav série 1:2
  ŠK Lopašov (2) 1 : 2  HK Častkov (3)
Šimek E. = Jozefák B., Černek M.

 

  2. Semifinále - stav série 0:2
  Vieska (4) 1 : 9  HbK Oreské (1)
Patinka M. = Hrbatý L. 3x, Kralovič o. 2x, Mikuš V. 2x
Vanek E., Mach A.
 
  1. Semifinále - stav série 1:1
  HK Častkov (3) 6 : 9  ŠK Lopašov (2)
Ilčík J. 2x, Otrísal P. 2x, Jozefák B., Štefek B. =
Valúch R. 3x, Šimek R. 2x, Šimek E., Zimka R., Ravas I., Šúrek M.
 
  2. Semifinále - stav série 1:0
  HbK Oreské (1) 14 : 9  Vieska (4)
Hrbatý A. 4x, Hrbatý L. 3x, Kralovič O. 2x, Zemen F. 2x, Vanek E.,
Štefka J., Mach J. Drgon R. 2x, Prokeš Z., Volek R., Volek A.,
Kolínek J., Mikula J., Bubák M., Kudláč P.
 
  1. Semifinále - stav série 0:1
  ŠK Lopašov (2) 2 : 7  HK Častkov (3)
Valúch R., Šimek R.
Otrísal P. 3x, Černek M. 2x, Vančík P., Štefek J. 
 

 

 

  1. Malé semifinále - stav série 1:1
  Natabak Vieska 5 : 4  Mona Radošovce
Drgon R. 3x, Kudláč P., Volek R.
Krutý K. 2x, Madák O., Irša V.
 
  1. Malé semifinále - stav série 1:1
  Mona Radošovce 9 : 7  Natabak Vieska
Pekar V. 3x,Polák L. 2x,Rajčák T.,Polák S.,Mihalík M., Smetana R.=
Drgoň R. 4x, Patinka M., Mikula J., Volek M. 
 
  2. Malé semifinále - stav série 0:2
Chropov   4 : 10   HK Častkov
Sofka T. 2x, Špaček P., Zaňát R. =
Černek M. 3x, Miča J. 2x, Jozefák B. 2x, Černek L. 2x, Otrísal P.

 

  1. Malé semifinále
Natabak Vieska   7 : 6   Mona Radošovce
Rampáček M. 2x, Kudláč P., Volek R., Drgon R., Volek M., Mikula P.=
Smetana R. 2x, Pekar V., Ivánek J., Mihalík M., Madák O.

 

  2. Malé semifinále
  HK Častkov 14 : 4  Chropov
Miča J. 3x, Ilčík J. 2x, Vančík P. 2x, Otrísal P. 2x, Černek M., Černek L.
Štefek J., Jozefák B., Rehuš V. = Sofka T. 2x, Šimek, Kuchárek