Choď na obsah Choď na menu
 

 




PLAY-OFF 2012 / 2013

 

  1. Malé semifinále : nedeľa 17.2.2013 - 10:00h
HbK Oreské  
 11 : 8  
Mona Radošovce 
 Hrbatý L. 4x, Štefka J. 2x, Haraksim J., Mikúš V., Vanek E., Hrbatý A., 
 Kralovič O. = Zelenka R. 3x, Pekar V. 2x, Krutý K. 2x, Irša V.

  2. Malé semifinále : nedeľa 17.2.2012 - 11:30h
  Colorado 
 4 : 7  
HK Častkov 
 Orth O., Vávra V., Komorník M., Stúpal A. =
 Miča J. 3x, Zdravecký E. 3x, Štefek J.

  2. Malé semifinále : nedeľa 24.2.2013 - 10:00h
HK Častkov  
 14 : 9
 Colorado
 Mareček R. 3x, Černek D. 3x, Ilčík J. 2x, Štefek J. 2x, Konečný L. 2x, Miča J.,
 Jakub D. = Stúpal A. 4x, Zaňát R. 2x, Špaček P., Božek P., Vávra V.

  1. Malé semifinále : nedeľa 24.2.2013 - 11:30h
  Mona Radošovce
 8 : 7pp  
HbK Oreské 
 Zelenka R. 4x, Krutý K., Irša V., Madák O., Polák L. =
 Haraksim J. 2x, Mikúš V. 2x, Štefka J., Hrbatý A., Zeman F. 

 

  1. Malé semifinále : sobota 2.3.2013   12:00h
HbK Oreské  
 3 : 11  
Mona Radošovce 
 Štefka J., Kralovič o., Vanek E. =
 Zelenka R. 4x, Pekar V. 2x, Rajčák T. 2x, Madák O., Krutý K., Irša V.

 

 

 

  1. semifinále : nedeľa 3.3.2013   10:00h
Natabak Vieska  
 9 : 3  
Mona Radošovce 
 Patinka M. 4x, Volek R. 2x, Kudláč P., Kolínek J., Drgoň R. = 
 Polák S. 2x, Jurovatý M.

  2. semifinále : sobota 16.3.2013   11:00h
   Barca Lopašov
 11 :  12pp 
HK Častkov 

 Baránek M. 4x, Macháček V. 2x, Valúch R. 2x, Petrúfka M. 2x, Praskač S. =
 Štefek J. 4x, Zdravecký E. 3x, Černek M. 2x, Illiť M., Ilčík J., Rehuš V.

Stav série  1 : 2


  2. semifinále : sobota 9.3.2013   14:00h
  HK Častkov
 8 : 5
Barca Lopašov 
 Miča J. 3x, Vančík P. 2x, Zdravecký E. 2x, Dekány O. = 
 Macháček V. 2x, Praskač S., Šimek R., Formánek P.
                                                       STAV SÉRIE  1 :1

  1. semifinále : sobota 9.3.2013   15:45h
  Mona Radošovce
 3 : 11  
Natabak Vieska 
 Irša V., Pekar V., Krutý K. = Kolínek J. 3x, Patinka M. 2x, Rampáček M. 2x, 
 Kudláč P., Volek R., Prokeš Z., Flajžík J.
                                                       STAV SÉRIE  0 :2

 

 

  Zápas o 3.miesto nedeľa 09:30
 Barca Lopašov
5 : 4
 Mona Radošovce
 Valúch R. 2x, Šimek R. 2x, Vašíček T. = Pekar V. 3x, Zelenka R.

 

  Finále - 1zápas  nedeľa 11:00h
 Natabak Vieska
6 : 3  
 HK Častkov

 Rampáček M. 2x, Kolínek J. 2x, Volek R., Patinka M. = 
 Černek M., Zdravecký E., Dekány O.
                                                                        Stav série 1 : 0


  Finále - 2zápas sobota  15:30h
 HK Častkov
 5 : 14   Natabak Vieska
 Mareček R., Štefek J., Konečný L., Ilčík J., Miča J. =  Rampáček M. 3x, Kolínek J. 3x,  Patinka M. 2x, Kudláč P., Mikula Jur., Mikula Joz., Drgoň R., Volek R., Prokeš Z.