Choď na obsah Choď na menu
 

 




Pokiaľ niekomu chýbajú body nahláste my to. Andrej 
Mail : andrej3.balaz@azet.sk

Najlepší strelec základnej časti OHL : Valúch Rado - Ravens Lopašov

Najproduktívnejší hráč základnej časti OHL : Valúch R. - Ravens Lopašov

 

KANADSKÉ BODOVANIE OHL PO 18. KOLE
          Tresty  
 Por. Meno Klub Góly Asist. Rôzne Osobné Body
1 Valúch Rado Ravens 51 24 4x 2min   75
2 Bolebruch Peter Chropov 47 26 6x 2min 1x10 + DZ 73
3 Šimek Roman Ravens 31 34     65
4 Procházka Peter Vieska 48 16 2x 2min   64
5 Mareček Rado Častkov 32 18 5x 2min 1x 10min 50
6 Hrbatý Lukáš Oreské 29 13 4x 2min   42
7 Orth Peter Chropov 18 22 2x 2min 1x 10min 40
8 Mihálik Marcel  Mona 24 15 3x 2min 1x 10min 39
9 Sprušanský Pavol P. Močidlany 28 8 2x 2min   36
10 Dobrovodský Robin Vieska 17 19 9x 2min   36
11 Miča Ján Častkov 24 11 5x 2min   35
12 Stúpal Anton Chropov 22 13 1x 2min 5+TH 35
13 Vach Lukáš  Ravens 17 18 3x 2min   35
14 Zdravecký Erik Častkov 16 19 5x 2min   35
15 Mikula Juraj Vieska 15 20 7x 2min   35
16 Špaček Peter Chropov 16 18 2x 2min 1x 10min 34
17 Kralovič Ondrej Oreské 10 24 2x 2min   34
18 Baláž Miro Ravens 14 18 7x 2min 5+DZ 32
19 Volek Rado Vieska 16 15 2x 2min   31
20 Tyršel Miroslav P. Močidlany 16 15 1x 2min 1x 10min 31
21 Orth Ondrej Chropov 14 17 2x 2min   31
22 Bilovský Vlado Ravens 15 14 7x 2min 2x 10min 29
23 Mareček Peter Častkov 13 16     29
24 Polák Sebastián Mona 15 13 5x 2min   28
25 Križánek Tomáš Rybky 12 16 2x 2min   28
26 Švec Luboš  Koválovec 12 15 4x 2min   27
27 Formánek Peter Barca 19 7     26
28 Vašíček Tomáš Ravens 19 7 5x 2min 5DZ +1x10 26
29 Vanek Erik Oreské 16 10 5x 2min 1x 10min 26
30 Kalamenenovič Peter Rybky 19 6 2x 2min   25
31 Tokoš Martin Barca 17 8   1x 10min 25
32 Zaňát Roman Chropov 17 7 2x 2min 5DZ+1x10 24
33 Petrúfka Martin Rybky 14 10 2x 2min   24
34 Krušina Vlado  Barca 13 10 3x 2min   23
35 Kudláč Robo P. Močidlany 11 10 7x 2min   21
36 Kralovič Rado Barca 10 11 4x 2min   21
37 Vančík Peter Častkov 13 7 7x 2min   20
38 Volek Martin Barca 11 9 1x 2min   20
39 Sloboda Lukáš Koválovec 7 13 1x 2min 2x 10min 20
40 Mikula Jozef Vieska 5 15 4x 2min   20
41 Ilčík Jakub Koválovec 15 4 2x 2min   19
42 Haraksim Jano Oreské 12 6 2x 2min   18
43 Kralovič Lukáš Oreské 11 7 3x 2min 1x 10min 18
44 Bederka Jozef Oreské 8 10 6x 2min   18
45 Krutý Tomáš Mona 8 10 2x 2min   18
46 Otrubčák Roman Koválovec 10 7 6x 2min   17
47 Praskač Slávek Barca 6 11 6x 2min   17
48 Sloboda Jozef Koválovec 11 5 1x 2min   16
49 Zeman Filip Oreské 7 9 2x 2min   16
50 Petrúfka Miro Rybky 6 10 4x 2min   16
51 Korčák Roman Oreské 11 4 2x 2min   15
52 Božek Patrik Koválovec 9 6     15
53 Šraga Patrik Rybky 9 6 7x 2min   15
54 Mihálik Peter Mona 9 6 7x 2min 2x 10min 15
55 Kudláč Peter Vieska 8 7 3x 2min   15
56 Straka Kveto Častkov 5 10 4x 2min   15
57 Rehuš Zdeno Ravens 4 11 8x 2   15
58 Rehuš Pavol Ravens 10 4 5x 2min   14
59 Polák Lukáš  Mona 10 4 7x 2min   14
60 Pelikán Maroš Barca 8 6 3x 2min   14
61 Mikula Fero Vieska 8 6 4x 2min   14
62 Cingel Marián Oreské 7 6 1x 2min   13
63 Pekar Vojta Mona 7 6 4x 2min 2x 10min 13
64 Rajčák Tomáš Mona 7 6 7x 2min 1x 10min 13
65 Kocián Jozef Chropov 4 8 3x 2min   12
66 Kocák Tomáš  P. Močidlany 9 2 1x 2min   11
67 Regásek Stanislav Oreské 7 4 2x 2min   11
68 Šimek Filip P. Močidlany 6 5 2x 2min 1x 10min 11
69 Illiť Marcel Častkov 6 5 1x 2min   11
70 Polák Milan Rybky 6 5     11
71 Perička Robin Barca 6 5 3x 2min   11
72 Chropúvka Ján Častkov 4 7 3x 2min   11
73 Madák Ondrej Mona 5 5 9x 2min 5DZ+1x10 10
74 Vávra Vladimír Chropov 5 5 7x 2min 5+DZ 10
75 Flajžík Juraj Vieska 5 5 1x 2min   10
76 Kudláč Richard Mona 8 1 1x 2min   9
77 Bubák Milan Vieska 5 4 5x 2min 1x 10min 9
78 Perička Tomáš Barca 4 5 4x 2min 1x 10min 9
79 Vajglan Peter Rybky 4 5 4x 2min   9
80 Praskač Eman Barca 3 6 6x 2min   9
81 Planka Filip Ravens 2 7     9
82 Hollý Miroslav Oreské 1 8 4x 2min   9
83 Hrbatý Adam Oreské 1 8 1x 2min 1x 10min 9
84 Moris Peter Barca 0 9     9
85 Štepanovský Marcel Oreské 5 3   1x 10min 8
86 Poláček Branislav Rybky 5 3     8
87 Pavelka Branislav Chropov 5 3     8
88 Vaculka Ján P. Močidlany 4 4 2x 2min   8
89 Mikúš Vlado Oreské 3 5     8
90 Špaček Juraj Koválovec 3 5 4x 2min 2x10 + DZ 8
91 Gergel Marián Rybky 2 6     8
92 Zimka Rado Barca 5 2 5x 2min   7
93 Ivánek Jozef Mona 4 3 9x 2min TH 7
94 Nagy Marek P. Močidlany 4 3 1x 2min   7
95 Krutý Lukáš Mona 4 3     7
96 Zajíček Luboš Vieska 2 5 1x 2min   7
97 Bederka Marián Ravens 2 5 3x 2min   7
98 Petrík Denis P. Močidlany 4 2     6
99 Harnoš Rado Rybky 3 3 6x 2min 1x 10min 6
100 Čmarada Igor Mona 3 3 5x 2min   6