Choď na obsah Choď na menu
 

 




9. ročník OHL

Play-Off 2015/2015

Vylosovanie 9. ročníka OHL 

Výsledky 1-18 kolo OHL


Najlepší strelec : Šimek Roman - Barca Lopašov

Najlepší brankár : Baláž Andrej - Barca Lopašov

Dohrávka 8. kola OHL
Mona Radošovce  3 : 9  HbK Oreské
Pekar V., Mihálik M., černek D. = 
Kralovič O. 4x, Štefka J. 2x, Štepanovský M. 2x, Kralovič L.

 

11. kolo OHL dohrávka

 Mona Radošovce 5 : 0kont.  Ravens Lopašov
 
 Barca Lopašov 11 : 6  Natabak Vieska
Macháček V. 3x, Šimek E. 3x, Šimek R. 2x, Tyrschel M. 2x Kralovič R. = 
Rampáček M. 2x, Drgoň R. 2x, Vávra E., Volek A.
 HK Častkov 18 : 6  HbK Koválovec
Miča J. 5x, Černek L. 5x, Vančík P. 5x, Zdravecký E. 2x, Jelínek M. =
Regásek S. 4x, Otrubčák R. 2x
 HbK Oreské 4 : 3sn  Chropov
Kralovič L. 2x, Hrbatý A. = Janáč M., Vanek F., Šimek F.
Rozhodujúci samostatný nájazd premenil Hrbatý L.

 

Tabuľka OHL  14. kolo
Por. Názov mužstva Z V Vsn R P Skóre ± Body
1. Barca Lopašov 14 10 2 1 1 145 : 68 77 35
2. HK Častkov 14 9 2 0 3 148 : 74 74 31
3. Mona Radošovce 14 10 0 0 4 107 : 71 36 30
4. HbK Oreské 14 8 1 2 3 116 : 78 38 28
5. Natabak Vieska 14 6 0 1 7 78 : 77 1 19
6. Chropov 14 5 1 1 7 107 : 133 -26 18
7. HbK Koválovec 14 2 0 0 12 89 : 195 -106 6
8. Ravens Lopašov 14 0 0 1 13 55 : 148 -93 1

 

Kanadské bodovanie OHL po 14. kole
          Tresty  
Por. Meno Klub Góly Asist. Rôzne Osobné Body
1 Šimek Roman Barca 40 31 2x 2min   71
2 Valúch Rado Barca 29 21 2x 2min   50
3 Šimek Filip Chropov 32 17 3x 2min   49
4 Šimek Edo Barca 20 23 3x 2min   43
5 Černek Lukáš Častkov 22 16 4x 2min   38
6 Vančík Peter Častkov 23 14 8x 2min 2x 10min 37
7 Zdravecký Erik Častkov 14 21 4x 2min   35
8 Kralovič Ondrej Oreské 17 17     34
9 Kalka Martin Koválovec 17 16 1x 2min   33
10 Pekar Vojta Mona 16 17 1x 2min   33
11 Mokrohájský Martin Koválovec 22 10 1x 2min 2x 10min 32
12 Hrbatý Lukáš Oreské 13 19 2x 2min 5+DZ 32
13 Mihalík Marcel Mona 19 12 2x 2min 3x 10min 31
14 Perička Tomáš Ravens 19 11 2x 2min   30
15 Drgoň Radovan Vieska 20 9 8x 2min 5+DZ,1x10 29
16 Černek Martin Častkov 16 13 3x 2min   29
17 Ilčík Jakub Častkov 13 16 1x 2min   29
18 Miča Ján Častkov 17 11 5x 2min   28
19 Konečný Lukáš Častkov 17 10 3x 2min 1x 10min 27
20 Hrbatý Adam Oreské 17 10 4x 2min 1x 10min 27
21 Macháček Vladimír Barca 14 13     27
22 Štefek Jakub Častkov 13 14     27
23 Zaňát Roman Chropov 13 13 3x 2min 1x 10min 26
24 Illiť Marcel Častkov 10 16 1x 2min   26
25 Orth Ondrej Chropov 10 13 3x 2min   23
26 Bederka Adrián Ravens 13 9 2x 2min 1x 10min 22
27 Vanek Erik Oreské 7 15 3x 2min   22
28 Regásek Stanislav Koválovec 13 8 4x 2min   21
29 Krutý Kristián Mona 12 9     21
30 Vanek Frederik Chropov 12 9 2x 2min   21
31 Bolebruch Pavol Barca 9 12 1x 2min   21
32 Irša Vladimír Mona 8 13 3x 2min   21
33 Otrubčák Roman Koválovec 9 11 6x 2min   20
34 Štefka Ján Oreské 13 6 3x 2min   19
35 Špaček Peter Chropov 11 8 4x 2min   19
36 Hertl Peter Koválovec 6 11     17
37 Rajčák Tomáš Mona 6 10 7x 2min   16
38 Mikula Jozef Vieska 5 11 2x 2min   16
39 Bubák Milan Vieska 8 7 4x 2min   15
40 Prokeš Zdeno Vieska 5 10 2x 2min 5+DZ 15
41 Zeman Filip Oreské 10 4 5x 2min   14
42 Petri Tomáš Koválovec 10 4 1x 2min   14
43 Tyrschel Miroslav Barca 8 6     14
44 Ivánek Jozef Mona 7 7 4x 2min   14
45 Štepanovský Marek Oreské 7 7     14
46 Kudláč Peter  Vieska 8 5 1x 2min   13
47 Madák Ondrej Mona 7 6 5x 2min   13
48 Vašíček Tomáš Barca 5 8     13
49 Vávra Eduard Vieska 7 5 2x 2min   12
50 Praskač Slávek Barca 5 7 5x 2min   12
51 Kuchárek Marek Chropov 3 9 4x 2min   12
52 Mikúš Vladimír  Oreské 7 4 1x 2min   11
53 Kralovič Rado Barca 7 4 2x 2min   11
54 Stúpal Anton Mona 6 5 1x 2min   11
55 Remešic Martin Chropov 6 5 2x 2min   11
56 Bederka Marián Ravens 4 7 4x 2min   11
57 Haraksim Ján Oreské 4 7 1x 2min   11
58 Polák Sebastián Mona 4 7 1x 2min   11
59 Volek Martin Vieska 5 5 3x 2min   10
60 Janáč Marcel Chropov 5 5 1x 2min   10
61 Moris Petr Ravens 3 7     10
62 Krutý Tomáš Mona 6 3     9
63 Smetana Radek Mona 4 5 1x 2min   9
64 Dubecký Adam Koválovec 3 6 2x 2min   9
65 Švec Luboš Koválovec 2 7     9
66 Fila Jozef Vieska 6 2 1x 2min   8
67 Volek Mário Chropov 5 3 1x 2min   8
68 Rampáček Milan Vieska 5 3 2x 2min   8
69 Štefka Lukáš Oreské 4 4   1x 10min 8
70 Volek Adam Vieska 4 4 2x 2min   8
71 Černek Denis Mona 5 2     7
72 Kralovič Lukáš Oreské 4 3 4x 2min   7
73 Perička Peter Ravens 3 4     7
74 Zimka Frederik Ravens 3 3     6
75 Ravas Miroslav Chropov 2 4 1x 2min   6
76 Remešic Milan Mona 0 6 1x 2min   6
77 Ivánek Ondrej Chropov 4 1     5
78 Praskač Eman Barca 3 2 1x 2min   5
79 Regásek Vladimír Koválovec 3 2 2x 2min   5
80 Tokoš Michal Koválovec 2 3 1x 2min   5
81 Filuš Lukáš Vieska 1 4 2x 2min   5
82 Rehuš Zdenko Ravens 4 0 2x 2min   4
83 Mach Jakub Oreské 3 1 3x 2min 5+DZ,1x10 4
84 Korčák Richard Oreské 3 1 1x 2min   4
85 Brečka Jaroslav Vieska 2 2 2x 2min   4
86 Ovečka Andrej Ravens 0 4     4
87 Horínka Ondrej Barca 3 0 2x 2min   3
88 Zimka Ronald Ravens 2 1 1x 2min   3
89 Strýček Tibor Ravens 2 1 4x 2min 2x 10min 3
90 Rehuš Vlastimil Častkov 1 2     3
91 Polák Lukáš Mona 1 2 1x 2min   3
92 Jelínek Marián Častkov 1 2 1x 2min   3
93 Mikula Peter Vieska 2 0     2
94 Zelenka Radek Mona 2 0     2
95 Mach Andrej Oreské 2 0     2
96 Koštuřík Erik Ravens 1 1 1x 2min   2
97 Sloboda Lukáš Koválovec 1 1 1x 2min   2
98 Černek Michal Vieska 1 1 2x 2min   2
99 Baumgartner Šimon Oreské 1 1 3x 2min 1x 10min 2
100 Puškár Tomáš Koválovec 1 1 1x 2min   2
101 Rybnikár Ondrej Chropov 0 2 1x 2min   2
102 Pobuda Štefan Vieska 0 2     2
103 Šraga Patrik Barca 1 0     1
104 Bilovský Vladimír Ravens 1 0 1x 2min   1
105 Vávra Vladimír Chropov 1 0 1x 2min   1
106 Bilovský Vladimír Barca 1 0     1
107 Renováček Patrik Koválovec 1 0 4x 2min 5+DZ 1
108 Tokoš Martin Barca 1 0 1x 2min   1
109 Vaculka Ján Vieska 0 1     1
110 Mášik Marián Barca 0 1     1
111 Baláž Andrej Barca 0 1     1
112 Renováček Michal Koválovec 0 1 1x 2min   1
113 Štepanovský Ondrej Oreské 0 1     1
114 Hollý Miroslav Oreské 0 1 2x 2min   1
115 Kudláč Richard Mona 0 0 1x 2min   0