Choď na obsah Choď na menu
 

 




 Play Off 2010/2011

Upravené vylosovanie 5. ročníka si môžete stiahnuť tu.


Najlepší strelec a najproduktívnejší hráč : Procházka Peter - Natabak Vieska
Najlepší brankár : Baláž Andrej - Barca Lopašov


 
  12. kolo OHL - dohrávka
 HK Častkov
 3 : 6 
 Chropov         
 Mareček R. 2x, Mareček P. = Volek R. 3x, Orth P., Zaňát R., Stúpal A.
 Oreské
3 : 7
 Barca Lopašov
 Hrbatý L., Korčák R., Zeman F. = Praskač S. 3x, Tokoš M., Kralovič R.,
 Formánek P., Zimka R.
 HbK Koválovec
17 : 9
 Natabak Vieska
 Perička T. 5x, Vanek F. 5x, Otrubčák R. 2x, Švec L. 2x, Sloboda J.,
 Petri D., Medňanský T. = Procházka P. 6x, Mikula Joz., Štefka J., Prokeš Z.

 
VOĽNO - Mona, Rybky


 Mona Radošovce
 3 : 6
 Natabak Vieska
 Polák S., Polák L., Mihálik P. = Procházka P. 4x, Volek M., Flajžík J.


   18. kolo OHL
 Mona Radošovce
 9 : 6
 HbK Koválovec       
 Krídl M. 3x, Polík L. 2x, Ivánek J. 2x, Polák S., Madák A. =
 Otrubčák R. 3x, Švec L. 2x, Vanek F.
 Barca Lopašov
8 : 5
 Natabak Vieska
 Valúch R. 2x, Formánek P. 2x, Vašíček T., Pelikán M., Kralovič R.,
 Mášik M. = Procházka P. 2x, Štefka J. 2x, Kudláč P.
 Rybky
4 : 11
 HK Častkov
 Kalamenovič p. 2x, Petrúfka Mir., Vajglan P. = Mareček R. 3x, Krumpál M. 3x,
 Zdravecký E. 2x, Mareček P. 2x, Miča J.

VOĽNO - Oreské, Chropov

TABUĽKA OHL 18.kole
Por. Názov mužstva Z V Vsn R P Skóre +/- Body
1 Chropov 14 11 0 0 3 119 : 79 40 33b
2 Barca Lopašov 14 10 1 1 2 83 : 54 29 33b
3 Oreské 14 8 0 1 5 103 : 77 26 25b
4 Mona Radošovce 14 6 1 2 5 87 : 91 -4 22b
5 Natabak Vieska 14 6 0 0 8 96 : 96 0 18b
6 Častkov 14 4 3 0 7 79 : 92 -3 18b
7 Rybky 14 4 0 1 9 66 : 107 -41 13b
8 Koválovec 14 2 0 0 12 84 : 121 -37 6b


KANADSKÉ BODOVANIE OHL PO 18. KOLE
          Tresty  
Por. Meno Klub Góly Asist. Rôzne Osobné Body
1 Procházka Peter Vieska 46 18 2x 2min 1x 10min 64
2 Bolebruch Peter Chropov 29 31 10x 2min 1x 10min 60
3 Božek Patrik Chropov 25 14 3x 2min 1x 10min 39
4 Kalamenovič Peter Rybky 26 11 7x 2min 1x 10min 37
5 Mihálik Marcel Mona 19 17 5x 2min 2x 10min 36
6 Mareček Rado Častkov 21 13 5x 2min   34
7 Krídl Miroslav Mona 18 16     34
8 Volek Rado Chropov 18 14 2x 2min   32
9 Mareček Peter Častkov 15 16 5x 2min 1x 10min 31
10 Vanek Frederik Koválovec 21 9 2x 2min   30
11 Maďarič Radovan Oreské 17 13 3x 2min   30
12 Perička Tomáš Koválovec 17 13 3x 2min   30
13 Rampáček Milan Vieska 14 16 6x 2min 1x 10min 30
14 Križánek Tomáš Rybky 10 18 1x 2min 2x 10min 28
15 Kralovič Ondrej Oreské 11 15 3x 2min   26
16 Valúch Radek Barca 17 8 1x 2min   25
17 Hrbatý Lukáš Oreské 15 10 5x 2min   25
18 Otrubčák Roman Koválovec 14 11 7x 2min   25
19 Rusňák Erik Chropov 6 18 3x 2min   24
20 Krumpál Martin Častkov 16 5 3x 2min   21
21 Šimek Roman Barca 12 9 3x 2min   21
22 Špaček Peter Chropov 12 8 3x 2min   20
23 Zdravecký Erik Častkov 9 11 6x 2min   20
24 Švec Luboš Koválovec 8 12 2x 2min   20
25 Zaňát Roman Chropov 13 6 2x 2min   19
26 Polák Lukáš Mona 11 8 3x 2min   19
27 Praskač Slávek Barca 7 12 2x 2min   19
28 Kralovič Rado Barca 6 13 3x 2min 5+DZ 19
29 Miča Ján Častkov 6 12 1x 2min   18
30 Puškár Tomáš Koválovec 11 6 1x 2min   17
31 Petrúfka Martin Rybky 10 7 3x 2min   17
32 Šimek Filip P. Močidľany 9 8 2x 2min 1x 10min 17
33 Korčák Richard Oreské 9 8 6x 2min 5+DZ 17
34 Jakub David Častkov 9 7 10x 2min   16
35 Zeman Filip Oreské 8 8 6x 2min 2x 10min 16
36 Volek Martin Vieska 6 10 3x 2min   16
37 Stúpal Anton Chropov 11 4     15
38 Vanek Erik Oreské 10 5 4x 2min   15
39 Krutý Tomáš Mona 7 8 1x 2min   15
40 Orth Ondrej Chropov 7 8 1x 2min   15
41 Mikula Juraj Vieska 5 10 3x 2min 1x 10min 15
42 Mihálik Peter Mona 6 8 10x 2min   14
43 Formánek Peter Barca 11 2     13
44 Štefka Ján Vieska 9 4 2x 2min   13
45 Polák Sebastián Mona 7 6 4x 2min   13
46 Vajglan Peter Rybky 6 7 7x 2min   13
47 Kudláč Róbert P. Močidľany 9 3 4x 2min   12
48 Orth Peter Chropov 8 4 8x 2min   12
49 Bederka Jozef Oreské 5 7 3x 2min   12
50 Mikúš Vladimír Oreské 5 7 2x 2min   12
51 Bubák Milan Vieska 3 9 1x 2min   12
52 Cingel Marián Oreské 7 3     10
53 Petri Denis Koválovec 7 3 4x 2min   10
54 Pelikán Marián Barca 4 6 2x 2min   10
55 Kralovič Lukáš Oreské 2 8 3x 2min 1x 10min 10
56 Haraksim Ján Oreské 7 2 2x 2min   9
57 Mikula Jozef Vieska 6 3 5x 2min 5+DZ 9
58 Tyrschel Miroslav P. Močidľany 5 4 2x 2min   9
59 Rusnák Patrik Častkov 5 4 9x 2min   9
60 Illiť Marcel Častkov 4 5 1x 2min   9
61 Ravas Frederik Rybky 3 6     9
62 Pekar Vojtech Mona 7 1 1x 2min Trest v hre 8
63 Štepanovský Marcel Oreské 5 3     8
64 Šteflík Ivan P. Močidľany 4 4 3x 2min   8
65 Vávra Vladimír Chropov 3 5 8x 2min 1x 10min 8
66 Remešic Martin Chropov 3 5 3x 2min   8
67 Ivánek Jozef Mona 3 5 1x 2min   8
68 Bednár Juraj Koválovec 2 6 2x 2min   8
69 Šraga Patrik Rybky 4 3 3x 2min   7
70 Straka Kveto Častkov 4 3 1x 2min   7
71 Medňanský Peter Koválovec 4 3     7
72 Petrúfka Miroslav Rybky 4 3 5x 2min 1x 10min 7
73 Surový Jaroslav P. Močidľany 3 4     7
74 Madák Ondrej Mona 3 4 4x 2min 5+DZ 7
75 Ilčík Jakub Koválovec 3 4 1x 2min   7
76 Kudláč Peter Vieska 3 4 1x 2min   7
77 Madák Adam Mona 3 4 6x 2min   7
78 Vaculka Janek P. Močidľany 4 2 1x 2min   6
79 Rajčák Tomáš Mona 4 2 13x 2min 1x 10min 6
80 Prokeš Zdeno Vieska 4 2 2x 2min   6
81 Kudláč Richard Mona 3 3 1x 2min   6
82 Sloboda Jozef Koválovec 2 4 1x 2min 1x 10min 6
83 Mášik Marián Barca 2 4     6
84 Sloboda Lukáš Vieska 1 5 2x 2min   6
85 Gergel Marián Rybky 3 2 2x 2min   5
86 Tokoš Martin Barca 3 2     5
87 Štepanovský Marek Oreské 2 3     5
88 Zimka Rado Barca 2 3 1x 2min   5
89 Šedivý Marek  Mona 3 1 1x 2min 1x 10min 4
90 Vašíček Tomáš Barca 3 1 2x 2min 1x 10min 4
91 Hrbatý Adam Oreské 2 2     4
92 Jozefák Boris Častkov 1 3 1x 2min   4
93 Plačko Tomáš Mona 1 3     4
94 Renováček Patrik Koválovec 0 4 9x 2min 2x 10min 4
95 Štepanovský Ján Rybky 3 0 1x 2min   3
96 Mitter Peter Koválovec 2 1 1x 2min   3
97 Anderle Tomáš Koválovec 2 1 2x 2min   3
98 Perička Robin Barca 2 1     3
99 Kocák Tomáš P. Močidľany 1 2 1x 2min   3
100 Zorálek Radoslav P. Močidľany 1 2 1x 2min   3