K začiatku roka sa viaže daňové vyrovnanie a s ním aj možnosť podporiť niektorú z neziskových organizácii.

Sme Športový klub Lopašov a cieľom nášho občianskeho združenia je organizovanie športových a kultúrnych podujatí.

Sme organizátorom Oblastnej hokejbalovej ligy pre mužstvá z okolia Lopašova kde máme rekordný počet 154 registrovaných hráčov.

Naša liga patrí medzi najväčšie na Záhorí. Organizujeme futbalové, hokejbalové turnaje a tanečné zábavy.

Ďalším cieľom Športového klubu Lopašov je budovanie športovísk, detských ihrísk a priestorov pre aktívny oddych.

V roku 2007 sa nám podarilo na multifunkčnom ihrisku vybudovať nové plastové mantinely, nové striedačky a mini futbalové brány.

V roku 2008 sa nám podarilo vybudovať Detské ihrisko a Prístrešok na stretávanie sa s kapacitou pre 120 ľudí.

V roku 2009 by sme chceli zrealizovať osvetlenie multifunkčného ihriska, navýšiť oplotenie ihriska, vybudovať trestné lavice, vybudovať tribúnu na sedenie, dokončiť prístrešok na stretávanie sa, zatrávniť okolie ihriska a vysadiť okrasné dreviny. Potrebujeme opraviť povrch multifunkčného ihriska.Máme pripravený projekt na nové mini ihrisko s umelým povrchom.

Bližšie informácie o fungovaní Športového klubu Lopašov nájdete na našej stránke .

Ak vás zaujalo občianské združenie Športový klub Lopašov pošlite nám 2 % z vaších daní.

My sa pokúsíme vás prekvapiť našou činostou a realizovaním nových projektov.

ĎAKUJEME

ŠPORTOVÝ KLUB LOPAŠOV

Tlačivo k 2% z dane k vytlačeniu tu

PS: V prípade že by ste potrebovali pomôcť s vyplnením kontaktujte sekretára ŠK Andreja Baláža tel: 0908 139 895